Volné projekty > Inexsda.cz

Volné projekty

Máš zájem vyrazit na Evropskou dobrovolnou službu? Prohlédni si níže seznam aktuálně volných projektů, na které je možné vyrazit přes INEX-SDA. Přečti si jejich detailní popis, a pokud Tě projekt zaujme, kontaktuj vysílající organizaci na adrese uvedené na konci popisu. INEX-SDA Ti pomůže a poradí, jak projít celým procesem.


Uvádíme zde pouze projekty, o jejichž propagaci jsme byli požádání našemi partnerskými organizacemi. Samozřejmě se ale nás můžeš obrátit i když Tě zaujme projekt, který není představený níže.


Schválené projekty

Tyto projekty prošly schvalovacím procesem a získaly finanční podporu od Evropské unie. INEX-SDA je zde vysílající organizací a má zaručeno alespoň jedno místo pro dobrovolníky z České republiky.


UK - Football as a tool for community and social cohesion

Turkey - Turkish Red Crescent

Romania - Activ8 Competences

Greece - Volunteering is in our Nature vol.2019

Germany - Promoting peace and solidarity as volunteer

Iceland - Supporting local forestry

Belgium - Maison des Jeunes de Marche-en-Famenne

France - EVS on board


Otevřené výzvy

U těchto projektů je buď INEX-SDA přímo parnerem, ale projekty stále prochází schvalovacím procesem, nebo vysílající organizace ještě nebyly identifikovány a místa pro dobrovolníky jsou otevřeny všem zemím.


Novinky

Kontakt

T: +420 222 362 713
A: Varšavská 30, Praha 2
E: inexsda@inexsda.cz
Workcampy: workcamp@inexsda.cz
CHCEŠ BÝT STÁLE V OBRAZE?

odebírej newsletter
FANDÍŠ NAŠIM AKTIVITÁM?

Podpoř nás

Partneři

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Pomáhají k jejich funkčnosti a umožňují analýzu návštěvnosti. Více informací o jejich použití a nastavení