Zažij INEX

Tato skupina si dává za cíl připravit zážitkovou víkendovku pro lidi kolem INEXu, tj. pro dobrovolníky, školitele, vedoucí, stážisty i třeba zaměstnance, členy.

Co děláme?

Kolem INEXu se pohybuje spousta lidí, tak proč pro všechny neuspořádat jeden společný víkend! Tato skupina si dává za cíl připravit zážitkovou víkendovku pro lidi kolem INEXu, tj. pro dobrovolníky, školitele, vedoucí, stážisty i třeba zaměstnance, členy. Budeme se pravidelně scházet cca 1-2x měsíčně a společně vymyslíme koncept, obsah i aktivity, prostě to vezmeme od začátku do konce, aby takový víkend mohl vzniknout, a to na jaře nebo podzim 2019.

Jak se zapojit?

Hledáme především školitele-dobrovolníky, co připraví a povedou zážitkový víkend, ať se zkušenostmi nebo začínající lektory. Také hledáme organizátory a pomocníky, kteří se chtějí podílet na něčem novém a něco nového se naučit, nebo uplatnit své nápady.

Jsme otevření komukoliv, koho zajímají vzdělávací akce a chce jednu takovou uspořádat. Pokud tě zajímá neformální vzdělávání nebo zážitková pedagogika, tak se přidej k nám. Pokud nemáš ještě zkušenosti s organizací, tak tě taky rádi zapojíme.

Kontakt

Irena Pajerová
pajerovaren@gmail.com